reklama

Wiosenna joga na Łowickiej


Wiosenna joga na Łowickiej
W-arte
ul. Łowicka 56/3, Warszawa
Kiedy: 2019-04-15
Czas trwania: 08:30 - 09:30
Koszt wstępu: 35-120 zł

Zapraszamy na cykliczne zajęcia jogi z elementami medytacji w W-arte Open Art Space na Łowickiej 56/3! Zajęcia są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Grafik zajęć jogi:

PONIEDZIAŁEK
18:30 Ola Duda (joga kundalini)

ŚRODA
8:30 Monika Niszcz (joga flow)
10:30 Ola Duda (joga kundalini)

PIĄTEK
8:30 Monika Niszcz (joga flow)

Joga to dla nas nieodłączny element filozofii SLOW FAST LIFE, czyli:
- nurtu, który chcemy razem z Wami wcielać w życie i kultywować na wielu poziomach
- życia w zgodzie ze sobą, ustalania wartości priorytetowych i szukania sposobów na stabilność emocjonalną czy duchową. Nie dajmy się zwariować rosnącemu tempu codzienności!
- jeden z kroków ku harmonii i świadomemu życiu w wielkim mieście

Koszt pojedynczych zajęć: 35 zł
Koszt karnetu (4 wejścia w miesiącu): 120 zł
Płatne na miejscu gotówką

Nasza nauczycielka jogi:

ALEKSANDRA DUDA
"Najbardziej zależy mi na przekonaniu moich uczniów, że joga nie jest sztuką uprawianą w oderwaniu od życia codziennego; skupiam się na zastosowaniach technik jogi, by przepełnić życie przyjemnością i lekkością." W W-arte prowadzi Jogę Kundalini - jogę energii i świadomości. Każda sesja składa się z kryij czyli zestawu ćwiczeń fizycznych, medytacji (o aktywnym charakterze) i relaksacji. Certyfikowana instruktorka Jogi Kundalini wg. Yogi Bajana przez amerykański Instytut Badań Jogi Kundalini, doświadczona także w stylu Hatha Jogi oraz Sri Sri Jogi, entuzjastka propagowania zasad jogi w miejscu pracy, coacherka w dziedzinie technik jogi. Z wykształcenia prawniczka, filolożka i trenerka.


MONIKA NISZCZ
"Rozpoczęcie praktyki jogi zapoczątkowało zmiany w moim życiu. Zamiast wrócić do monotonnej pracy za biurkiem, zaczęłam codziennie ćwiczyć i pogłębiać swoją wiedzę nt. jogi. Zafascynowała mnie cudowna moc oddechu i siła, która w każdym drzemie. Joga stała się częścią mnie, a bycie na macie obowiązkowym punktem każdego dnia. Dzięki jodze jestem cierpliwa i wyrozumiała dla ludzi i otaczającego świata. Energia i spokój jaki osiągam dzięki praktyce, pozwala mi być lepszą mamą dla moich dwóch córek. Jestem przeszczęśliwa gdy po skończonej sesji osoby praktykujące mają uśmiech na twarzach, są zrelaksowane i szczęśliwe." Jest dyplomowaną nauczycielką Yoga Flow oraz studentką Studiów Podyplomowych na AWF Warszawa na Wydziale Rehabilitacji na kierunku Relaksacja i Joga. 

www.facebook.com/events/286778015599120/


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
5.1km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM