reklama
reklama

Mamafit w SDK


Mamafit w SDK
ul. Jana Sebastiana Bacha 15, Warszawa
Kiedy: 2019-03-14
Czas trwania: 14:00 - 15:00
Koszt wstępu: 15-120 zł

Program jest kompilacją metody Josepha Pilatesa, jogi i TBC, ukierunkowanym na wzmocnienie mięśni, przede wszystkim brzucha i pleców, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, zdrowy kręgosłup, poprawę kondycji i wysmuklenie sylwetki.

Dzięki wykonywaniu ćwiczeń podczas ciąży zmniejszają się dolegliwości typowe dla tego okresu (np. bóle pleców, bóle głowy, zgagi i in.), zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia otyłości i rozstępów. Wykonywane ćwiczenia wpływają pozytywnie na przebieg ciąży i prawidłowy rozwój płodu oraz przygotowują do porodu.

Ćwiczące mamy zniwelują bóle pleców, wzmocnią mięśnie brzucha i ujędrnią skórę na brzuchu, szybciej wrócą do sylwetki sprzed ciąży, poprawią laktację, a także dadzą swoim dzieciom możliwość kontaktu i zabawy z innymi dziećmi, co wspaniale wpływa na ich rozwój.

Podczas, gdy my ćwiczymy dzieci są z nami na sali, bawią się, raczkują biegają lub też obserwują co też ta mama wyczynia

Panie które są w ciąży pierwszy raz mają wspaniałą okazje, aby oswoić się z dziećmi w różnym wieku.

Na zajęcia zapraszamy panie w ciąży po 13 tygodniu oraz mamy dzieci od 6 tygodni w zwyż

Koszt: 120 zł - karnet 2x /tydzień, 70 zł - karnet 1x /tydzień

Dołączenie do grupy w trakcie trwania miesiąca odbywa się obecnie na promocyjnych warunkach - płaci się z góry za zajęcia pozostałe do końca miesiąca (ilość pozostałych zajęć x 15 zł). Decyzję o tym, czy uczestniczka chce kontynuować treningi podejmuje się po pierwszych zajęciach. W razie, gdy zakończy Pani na tym jednym treningu opłata wynosi 20 zł.

Zapisy: biuro@e-mamafit.pl oraz sms: 781-949-249

 www.facebook.com/events/1808474825938722/


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
4.6km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM