reklama
reklama

Joga na Mokotowie


Joga na Mokotowie
Gabinet Sylwetka
ul. Wiktorska 18/7, Warszawa
Kiedy: 2019-03-14
Czas trwania: 18:00 - 19:00
Koszt wstępu: 40-260 zł

Serdecznie zapraszamy na kameralne zajęcia jogi w zaciszu Górnego Mokotowa [przystanek "Morskie Oko" / metro Racławicka].

GDZIE?

Gabinet Sylwetka
ul. Wiktorska 18/7
www.gabinetsylwetka.pl

Jaka JOGA?

VINYASA - połączenie ruchu z oddechem, polega na budowaniu pozycji i płynnym przechodzeniu pomiędzy nimi w rytmie oddechu. Budujemy relację z naszym oddechem, który jest podstawą spokojnej i uważnej praktyki. Poznajemy asany - pozycje jogi, które na poziomie fizycznym wzmacniają i uelastyczniają ciało, pomagają pozbywać się napięć, niekorzystnych nawyków ruchowych i wprowadzają równowagę do naszych ciał. Uczymy się przenosić doświadczenia jogowe do naszych codziennych sytuacji, zwracając uwagę na prawidłowe ustawienie miednicy, kręgosłupa. Ćwiczymy z poszanowaniem swoich możliwości i ograniczeń, bez oceniania, rywalizacji, pośpiechu. Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń do odkrywania potencjału naszych możliwości. Zbieramy doświadczenia, szukamy miękkości, lekkości, siły w sobie, RÓWNOWAGI pomiędzy napięciem i rozluźnieniem - z czasem na pytania, próby, modyfikacje, w atmosferze spokoju i cierpliwości.

Proponowane zajęcia są dostosowane do indywidualnych możliwości każdego uczestnika, a ich kameralność pozwala na bardziej bezpośredni kontakt z nauczycielem.

KIEDY?

poniedziałki - 18:00
środy - 19:30
czwartki - 18:00

ZAPISY I PŁATNOŚCI
Koszt zajęć:

1 wejście - 40zł
karnet 4 wejścia - 150zł
karnet 8 wejść - 260zł

*karnet jest ważny 30 dni od dnia zakupu
**płatność na miejscu kartą lub gotówką

Ilość miejsc jest ograniczona. ZAPISY oraz wszelkie pytania prosimy kierować do Emilii:
emilia.iwaniuk@gmail.com

KTO PROWADZI?
 

Emilia Iwaniuk

Joga jest moją pasją, drogą życia, lekcją pokory, cierpliwości i akceptacji tego, co się wydarza.
Ukończyłam akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski Ashtanga Yoga Vinyasa TTC-200 i od 7 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, klubach, zajęcia indywidualne oraz warsztaty. W nauczaniu najważniejszy jest dla mnie komfort i bezpieczeństwo uczestników zajęć, szczególną uwagę zwracam na ustawienie ciała, pracę z oddechem. Zachęcam do zaprzyjaźnienia się z jogą w spokojnej, wspierającej atmosferze, we własnym tempie, słuchając głosu swojej intuicji. Wierzę, że joga jest doskonałym narzędziem, które pomaga budować siłę i elastyczność - nie tylko na poziomie fizycznym - zwiększając tym samym świadomość ciała, ucząc brania odpowiedzialności za siebie i otwierając głowę na doświadczanie w pełni WOLNOŚCI i radości życia. Na moje postrzeganie jogi jako ścieżki rozwoju, ogromny wpływ miały pobyty w Indiach, Japonii, spotkania z wieloma inspirującymi Nauczycielami. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach i kursach, uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem, bazując na doświadczeniach specjalistów z dziedziny anatomii, fizjoterapeutów, trenerów sportowych. Najwięcej jednak uczę się od moich Uczniów :)

Oprócz jogi praktykuję KYUDO - tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu. Te dwie formy aktywności wspaniale się uzupełniają i pozwalają mi rozwijać umiejętności takie jak: cierpliwość, wytrwałość, systematyczność, równowagę, spokój, wrażliwość, uważność na drugiego człowieka.

Zapraszamy!!

 www.facebook.com/events/294073134673639/


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

22°C
4.1km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM