reklama
reklama

Kolażówki


Kolażówki
Mikromiasto
ul. Ludwika Narbutta 27a, Warszawa
Kiedy: 2019-03-14
Czas trwania: 18:00 - 20:00
Koszt wstępu: 50 zł

Kolażówki to dziewczyny, które wycinają ładne rzeczy. A ich kolaże to fantazja i iluzja!
Wiecie, że doświadczenia pochodzące z wyobrażania sobie pewnych sytuacji pozostawiają w nas takie same wrażenia, jak byśmy przeżyli je naprawdę? Tworząc fotomontaże, możemy przenosić się do wymyślonych miłych miejsc i spełniać swoje najbardziej niedorzeczne pragnienia.

Spotykamy się co czwartki w warszawskim Mikromieście (Narbutta 27a) w godzinach 18-20.

Co robimy? Nie ma ściśle określonego planu i wycinamy co chcemy, a kolaże tworzymy wszelkimi technikami: dwuwarstwowe, optyczne, psychodeliczne, kalejdoskopowe, bardzo nonsensowne! albo te powstałe z załamań i odbić lustrzanych. Mieszamy okresy i zestawiamy sprzeczne absurdalne zjawiska. Wyszywamy złotymi nitkami, koralikami i cekinami!

Używamy - znalezionych w antykwariatach i na pchlich targach - starych pachnących ilustrowanych magazynów, słuchamy muzyki i oglądamy twórczość artystów, którzy tworzą szalone kolaże sci-fi, przyrodnicze, miłosne, erotyczne, psychodeliczne i bardzo magiczne, dające wrażenia estetyczne - od euforii i szczęścia, aż po niepokój.

Zajęcia poprowadzi Paulina Gryc - autorka blogów Miminko i Niebieskie Migdały.

Koszt: 50 zł/osobę.
Zapisy oraz pytania dotyczące zajęć:
niebieskiemigdalyodmiminko@gmail.com

Zapraszamy!


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
4.6km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM