reklama
reklama

Porozmawiajmy o kulturze


Porozmawiajmy o kulturze
ul. Jana Sebastiana Bacha 15, Warszawa
Kiedy: 2019-03-14
Czas trwania: 18:00 - 20:00
Koszt wstępu: bezpłatne

„Porozmawiajmy o kulturze” to dyskusje na pograniczu kultury i nowych technologii. Podczas spotkań staramy się określić charakter zmian powstałych wraz z popularyzacją Internetu i odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań dotyczących uczestnictwa w kulturze zarówno w świecie rzeczywistym jak i cyfrowym.

Projekt obejmuje cykl 9 spotkań dyskusyjnych realizowanych w Służewskim Domu Kultury od października 2018 do czerwca 2019 roku, a na spotkaniach w Salonie Literackim każdorazowo zapraszani będą specjaliści z wybranej dziedziny dopasowanej do tematyki rozmowy.

PLAN SPOTKAŃ DYSKUSYJNYCH „Porozmawiajmy o kulturze”:
(kolejność spotkań może ulec zmianie zależnie od dostępności ekspertów)

 LUTY – MUZYK W SIECI
Jak dostarczyć utwory na platformy streamingowe jak Spotify i Tidal? Jak prawidłowo wrzucać filmy na Youtube? Jak prawidłowo tagować, kategoryzować? Jak nie zginąć w cyberprzestrzeni? Odpowiedzi na te i inne zagadnienia dotyczące cyfrowych aspektów branży muzycznej będzie można poznać podczas piątego spotkania zatytułowanego "Muzyk w sieci". Gościem spotkania będzie Wiesław Haniak Head of Audio & Video Distribution Independent Digital.
Czwartek 21 lutego 2019, godz. 18:00

 Prowadzący:
Kamil Jaczyński - animator kultury i sportu. Specjalista do spraw public relations i marketingu muzycznego. Członek Akademii Fonograficznej i Związku Producentów Audio Video. Dyrektor wykonawczy w wytwórni muzycznej Wielkie Joł. Wykładowca w Akademii Menedżerów Muzycznych, na studiach podyplomowych w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, a także studiach podyplomowych w Collegium Civitas.

 

www.facebook.com/events/304597126787885/


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

22°C
4.1km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM