reklama
reklama

Zimowa Akademia Wspólnego Ogrodu


Zimowa Akademia Wspólnego Ogrodu
ul. Jana Sebastiana Bacha 15, Warszawa
Kiedy: 2019-03-14
Czas trwania: 18:30 - 20:00
Koszt wstępu: bezpłatne

ZIMOWA AKADEMIA WSPÓLNEGO OGRODU

Czy wiecie co to jest permakultura? To nauka o projektowaniu zrównoważonego ogrodu, gospodarstwa czy ludzkiej osady. Podejście permakulturowe pozwala nam przemyśleć nasze relacje ze światem roślin i zwierząt i uczy, by aranżując ogrody czy osady brać pod uwagę nasze relacje z innymi organizmami, z którymi dzielimy naszą przestrzeń.

Zapraszamy na cykl warsztatów poświęcony PERMAKULTURZE - 3 kroki do zrozumienia permakultury.

14 marca g. 18.30 / Salon Literacki
Permakultura w klimacie umiarkowanym (permakulturowa analiza i zalecenia projektowe dla klimatu Polski)
Prowadzeni: Wojciech Górny

Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY

Wojciech Górny - absolwent SGGW, z wykształcenia zootechnik i ichtiobiolog. Wykładowca i projektant permakulturowy. Założyciel grupy Permakultura Warszawa i Projektowanie Permakulturowe na Facebooku, oraz permakulturowego forum dyskusyjnego permisie.pl. Organizator cyklicznych Warszawskich Spotkań z Permakulturą. Tłumacz na język polski pierwszego podręcznika permakultury dla szkół, “Student Permakultury”. Wolne chwile spędza budując małe permakulturowe siedlisko „Ostoja” w sercu Puszczy Bolimowskiej.

www.facebook.com/events/2240328292849082/


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

22°C
4.1km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM