reklama

MONT


MONT
ul. Madalińskiego 10/16, Warszawa
Kiedy: 2019-02-11
Czas trwania: 17:00 - 18:30
Koszt wstępu: 20 zł

Czas trwania 1,5 godz.
Bilety: 20 zł / spotkanie

Nabór do 30 stycznia: warsztaty@nowyteatr.org

Szukamy:
Wokalistek i wokalistów,
Instrumentów dętych blaszanych lub dętych drewnianych, w szczególności: klarnetu, fletu poprzecznego, skrzypiec, altówki, wiolonczeli

Spotkania w poniedziałki o 17:00
Wiek uczestników 10-14 lat

Kierownictwo artystyczne: Dagna Sadkowska
Prowadzenie: Dagna Sadkowska, Lilianna Krych
Kompozytor: Jerzy Rogiewicz

Zespół wokalno-instrumentalny dla młodych entuzjastów muzykowania. To już drugi sezon MONTu.

Młoda Orkiestra to edukacyjna alternatywa dla wszystkich, którzy marzą o śpiewaniu i grze na instrumentach. To sposób na spędzanie czasu kreatywnie i szkolenie warsztatu wokalnego, pracę nad emisją głosu, śpiewem chóralnym i w podziale na głosy. Próby zespołu będą się odbywały raz w tygodniu. W repertuarze orkiestry znajdą się piosenki współczesnych kompozytorów, utwory ze spektakli teatralnych oraz znane fragmenty muzyki filmowej.

Dagna Sadkowska – skrzypaczka, solistka i kameralistka, członkini zespołu Kwartludium, kuratorka sekcji festiwalowej Warszawska Jesień Klubowo oraz cykli Mała Dzika Klasyka i Muzyczne Obrazy Narodowej Galerii Sztuki Zachęta.

Lilianna Krych – dyrygentka, członkini zespołu Hashtag Ensemble, Stowarzyszenia Artystów Euforis i Warszawskiego Towarzystwa Scenicznego, edukatorka na wszystkich szczeblach szkolnictwa artystycznego. 

www.facebook.com/events/2308386356104460/


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
5.1km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM