reklama

Służewski Spacer Fotograficzny

reklama
Służewski Spacer Fotograficzny
Służewski Dom Kultury
ul. Bacha 15, Warszawa
Kiedy: 2024-06-16
Czas trwania: 12:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Podczas spaceru fotograficznego dowiesz się, jak fotografować bliskie osoby, żeby wszyscy czuli się komfortowo, a zdjęcia były jak najlepsze. Dlatego na ten spacer przyjdź z bliskimi.

Dowiesz się, co jest najważniejsze w fotografowaniu, poznasz 7 sposobów na robienie lepszych zdjęć i nauczysz się, jak unikać podstawowych błędów. Co najważniejsze – teorię od razu wprowadzisz w życie, jeśli tylko przyprowadzisz na spacer kogoś bliskiego.
Zapraszamy rodziców z dziećmi w każdym wieku, babcie i dziadków z wnuczętami, młodzież z rodzeństwem. Weźcie ze sobą aparaty/smartfony, wodę do picia, ulubioną zabawkę (albo kilka) i dobry humor.

Prowadząca:
Barbara Gromulska-Osojca – z wykształcenia pedagożka, z zawodu informatyczka, z zamiłowania fotografka i edukatorka fotografii. Prowadzi kursy i warsztaty fotograficzne w Służewskim Domu Kultury. Od kilku lat zajmuje się dokumentalną i reportażową fotografią rodzinną. Fotografując codziennie, zatrzymuje w kadrach spontaniczność i bliskość. Utrwala relacje i naturalne emocje, choć nie ukrywa, że czasem lubi dodać odrobinę magii do kadrów. Założyła kolektyw fotograficzno-projektowy „Sic!”, gdzie łączy doświadczenia informatyczne z fotograficznymi. Zwinne podejście do realizowania projektów informatycznych przenosi na grunt fotografii.

O cyklu:
Służewskie Spacery Fotograficzne to nowy cykl wiosennych spotkań plenerowych, których głównym motywem będzie wspólne fotografowanie. W towarzystwie instruktorów z naszych pracowni fotograficznych wybierzemy się na miniwyprawy, z których każda będzie poświęcona innemu tematowi (na przykład portret w naturze, architektura, historia Służewia, itp.).

Dla kogo?
Spacery adresowane są do wszystkich osób zainteresowanych fotografią plenerową.

Co jest potrzebne?
Dwie wolne godziny, wygodne buty i preferowany sprzęt umożliwiający rejestrację obrazu – aparat lub telefon.

zbiórka pod neonem / bezpłatne / obowiązują zapisy: www.strefazajec.pl/course/view/id/58788
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama