reklama

Rodzinne warsztaty rzeźbiarskie

reklama
Rodzinne warsztaty rzeźbiarskie
Królikarnia - Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie
ul. Puławska 113a, Warszawa
Kiedy: 2024-04-07
Czas trwania: 11:00 - 12:30
Koszt wstępu: bilety

Zapraszamy na cykl rodzinnych warsztatów rzeźbiarskich w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni. Podczas warsztatów będziemy odkrywać i poznawać dzieła sztuki przechowywane na co dzień w Magazynach Studyjnych, dowiemy się z jakich materiałów można wykonać rzeźby, co inspiruje rzeźbiarzy, a także będziemy tworzyć własne przestrzenne dzieła sztuki. Wszystkich miłośników rzeźby zapraszamy co miesiąc!

niedziela, godz. 11.00
ok. 80 minut
Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni, oddział MNW, ul. Puławska 113a
dzieci w wieku 5–12 lat z opiekunami
bilet wstępu dla jednego dziecka 20 zł, bilet dla kolejnego dziecka 5 zł, bilet wstępu dla opiekuna 20 zł; bilety dostępne online od godz. 10.00 we wtorek poprzedzający warsztaty

HARMONOGRAM
7 kwietnia / Czy to jeszcze jest rzeźba?
Z czego powstają współczesne rzeźby? Czy można zrobić rzeźbę z waty cukrowej lub z neonowych świateł? Podczas warsztatów poszukamy w Magazynów Studyjnych dzieł wykonanych z nietypowych, dla rzeźb, materiałów. Ciekawe, co Was najbardziej zaskoczy. Następnie wspólnie wykonamy rzeźby z takich właśnie materiałów.

bilety w sprzedaży od 2 kwietnia
PROWADZENIE: Aleksandra Kresowska – historyczka sztuki, absolwentka Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Edukatorka muzealna, varsavianistka i przewodniczka po Warszawie. Od 2013 roku związana z Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Łazienki Królewskie i Zamkiem Królewskim w Warszawie.
 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama