reklama

Salon Jazzowy - Kacper Krupa "First Show"

reklama
Salon Jazzowy - Kacper Krupa
Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki
ul. Morskie Oko 2, Warszawa
Kiedy: 2023-11-22
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bilety

Fundacja EuroJAZZ i Warszawskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają na koncert!
22 listopada 2023, godz. 19.00
Kacper Krupa - fortepian, elektronika
Bilety do nabycia: https://kicket.com/
oraz przed koncertem w kasie (TYLKO GOTÓWKA).
Przed koncertem Artysta będzie gościć na żywo w RadioJAZZ.FM w audycji (start godz. 17.00)
Kacper Krupa - saksofonista i kompozytor spełniający się na wielu płaszczyznach sztuki muzycznej. Ukończył Akademię Muzyczną w Poznaniu. Jest współtwórcą takich zespołów jak: Siema Ziemia, Łona x Konieczny x Krupa, Kwaśny Deszcz, Skalpel Big Band, Plondra. W lutym 2023 wydał swoją debiutancką, solową płytę „First Snow” opowiadającą o zimowych wspomnieniach z rodzinnego miasta Nowego Targu. Płyta uzyskała tytuł TO NOTE w JazzPRESS 3-4/2023.
Jest beneficjentem prestiżowego programu Footprints Europe, który pomaga w rozwijaniu kariery muzycznej poprzez organizację międzynarodowej trasy koncertowej. Występował na wielu festiwalach muzycznych, np.: Jazz Jamboree, OFF Festival, Fest Festiwal, Męskie Granie, Warsaw Summer Jazz Days, Animator, Tauron Nowa Muzyka, Era Jazzu. Występował z takimi artystami jak Hania Rani, Łona, Leszek Możdżer, Skalpel. Stworzył muzykę do wielu nagradzanych na całym świecie filmów animowanych. Współpracował z Polskim Teatrem Tańca, wykłada realizację ścieżki dźwiękowej na Uniwersytecie Artystycznym im. M. Abakanowicz w Poznaniu.

Salon Jazzowy to szczególne miejsce na jazzowej mapie Warszawy - koncerty mają charakter kameralnego spotkania bez podziału na scenę i publiczność, a muzycy grają na wyciągnięcie ręki. Występujący jazzmani to mistrzowie gatunku lub młodzi, ale szczególnie utalentowani młodzi adepci jazzu.
Współfinansowanie: m.st. Warszawa
Organizator: Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki i Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZ reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1002hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama