reklama
reklama

MIŁOŚCI | PREMIERA spektaklu Teatru Pijana Sypialnia

reklama
MIŁOŚCI | PREMIERA spektaklu Teatru Pijana Sypialnia
Dom Kultury KADR
Wincentego Rzymowskiego 32, Warszawa
Kiedy: 2023-03-31
Czas trwania: 20:00 – 21:30
Koszt wstępu: Płatne

sala: Broadway
wstęp: 50 zł, kup bilet online lub w DK Kadr
Słyszysz mnie? Słyszysz? A Ty? A Wy? Tak, właśnie Wy!
Witamy Was w Czułym Radiu – najmniejszym radiu na świecie.
„Miłości” to przeplatające się burzliwe historie Anieli – założycielki Czułego Radia oraz jego słuchaczy. Zagłębianie się w audycje radiowe jest jak zagłębianie się w dusze bohaterów.
W „Miłościach” magia łączy się z realizmem, a oprócz ludzi, radia słuchają też duchy i zwierzęta. Czego można dowiedzieć się o sobie słuchając ulubionego radia? Czy któryś z bohaterów znajdzie odpowiedź na pytanie: Co, jeśli to radia słuchają nas?
„Miłości” to elektryzująca, metafizyczna opowieść o wypełnianiu pustki, o życiu i życiu po życiu, o słyszeniu i słuchaniu. Wszystko w towarzystwie porywających piosenek w wykonaniu aktorek i aktorów oraz orkiestry. Muzyka z Czułego Radia zachwyci, wzruszy i porwie do tańca. Co jest w stanie zrobić z nami Miłość lub jej brak? Co my jesteśmy w stanie zrobić dla Miłości?
REŻYSERIA, SCENOGRAFIA: Aleksandra Gajek
SCENARIUSZ, TEKSTY PIOSENEK: Sławomir Narloch
MUZYKA, PRZYGOTOWANIE WOKALNE: Daniel Zieliński
WYSTĘPUJĄ:
ANIELA – Magdalena Czuba
ANKA – Aleksandra Iwanowska
BELLA – Katarzyna Lasota
FILIP – Jakub Pawlak
WERKA – Klara Chauvin
HENIO – Paweł Wieliczko
DUCH – Michał Zieliński
ORKIESTRA TEATRU PIJANA SYPIALNIA
Teatr Pijana Sypialnia to największy niezależny teatr w kraju, założony wiosną 2012 roku w Warszawie przez aktorów, tancerzy, muzyków i wokalistów.
Autorskie widowiska oraz koncerty realizowane przez Teatr Pijana Sypialnia prezentowane są w tradycyjnych salach teatralnych, ale równie często w zaskakujących przestrzeniach postindustrialnych i w plenerze.
Uznanie widzów i rozgłos Pijana Sypialnia zdobyła swoim autorskim cyklem „Teatr na leżakach®”, w ramach którego spektakle pokazywane są w modnych, letnich miejscówkach. Spektaklom towarzyszy piknikowa, festiwalowa atmosfera. Cykl odbywa się w całym kraju. Krytycy i znawcy sztuki scenicznej cenią Pijaną Sypialnię za kulturę muzyczną oraz oryginalny repertuar inspirowany zapomnianymi konwencjami teatralnymi i folklorem. Mówi się o „zjawisku Pijanej Sypialni”, „teatrze vintage”.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
3.09km/h
1016hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama