reklama
reklama

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona | Filmowy poranek dla dzieci (6+)


Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona | Filmowy poranek dla dzieci (6+)
sala Broadway, Dom Kultury Kadr
ul. Rzymowskiego 32, Warszawa
Kiedy: 2023-02-05
Czas trwania: 12:00 – 13:25
Koszt wstępu: 15/20 zł
sala: Broadway
wstęp: 15/20 zł, kup bilet online lub w recepcji DK Kadr
Lasse i Maja znowu na tropie! Mieszkańcy Valleby nie mogą doczekać się obchodów urodzin miasteczka. Tajemniczy Skorpion ma jednak zgoła inne plany. Czy młodym detektywom uda się uratować święto przed przebiegłym złodziejem?
Przed Lassem i Mają wyzwanie godne największych detektywów. Zbliża się wielkie święto – obchody 500-lecia Valleby, jednak przygotowania przerywa seria zuchwałych kradzieży. Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby wyczekiwana przez wszystkich mieszkańców Valleby uroczystość nie doszła do skutku. Lasse i Maja bez wahania angażują się w sprawę i z pomocą zrzędliwej, emerytowanej mistrzyni złodziei Lillie próbują wpaść na trop złodzieja. Ale kim tak naprawdę jest ten przebiegły Skorpion i jaki jest jego motyw? Czy Lasse i Maja zdołają rozwiązać zagadkę i powstrzymać rabusia przed zrujnowaniem święta Valleby?
Film na podstawie bestsellerowej serii książek Martina Widmarka zdobył nagrodę publiczności na 9. MFF Kino Dzieci. „Tajemnica Skorpiona” jest już szóstą filmową częścią przygód ulubionych młodych detektywów, Lassego i Mai.
Reżyseria: Tina Mackic
Kraj i rok produkcji: Szwecja 2022
Czas trwania: 83 min
Wersja językowa: Dubbing


reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

9°C
3.6km/h
999hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama