reklama

WIELKI FINAŁ Wampiriady NZS SGH - jesień 2022

reklama
WIELKI FINAŁ Wampiriady NZS SGH - jesień 2022
Parking przy Budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Al. Niepodległości 162, Warszawa
Kiedy: 2022-11-28
Czas trwania: 8:00-15:00
Koszt wstępu: Bezpłatne

XXXIV edycja Wampiriady - ogólnopolskiej akcji honorowego krwiodawstwa powraca ponownie. A wraz z nią, wielki finał, który odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w dniach 28-30.11.2022.

Jak wiemy, łączy nas krew, która ratuje życie. Dzięki niej dwie kompletnie obce osoby, stają się sobie niezwykle bliskie. Jest ona potrzebna codziennie, bo każdego dnia ratuje niezliczoną ilość ludzkich istnień.

Dlatego honorowe krwiodawstwo wciąż wymaga nieustannego rozgłosu. Właśnie ten cel przyświeca ogólnopolskiemu projektowi Wampiriada, który już od wielu lat jest organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Projekt ten, zwieńczony finałową akcją poboru krwi, skupia się na propagowaniu szczytnej idei honorowego krwiodawstwa oraz informowaniu, poprzez rozmaite kanały informacyjne, o najciekawszych faktach związanych z tym tematem.

Finały akcji odbywają się na najważniejszych uczelniach w całej Polsce, w tym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. To właśnie tam, od 28 do 30 listopada 2022, wszyscy chętni będą mogli wesprzeć akcję i dołożyć swoją cegiełkę do czynienia dobra.

Link do wydarzenia, gdzie należy wypatrywać zapisów, to:
https://fb.me/e/34U07bhvUreklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-2°C
4.63km/h
1034hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama