reklama
reklama

Pilates nie tylko dla tancerzy

reklama
Pilates nie tylko dla tancerzy
Dorożkarnia
ul. Siekierkowska 28, Warszawa
Kiedy: 2022-08-16
Czas trwania: 19:00 - 20:30
Koszt wstępu: Bilety

PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY to warsztaty z ćwiczeniami budującymi ciało w sposób harmonijny, rozwijające pracę wszystkich mięśni, wykorzystując naturalne zakresy ruchu. Mięśnie budowane są na całej swojej długości, są zatem mocne i długie. Praca nad „głębokim gorsetem mięśniowym” pozwala zachować odpowiednią, prawidłową postawę ciała. W metodzie Pilates praca jest przez cały czas w skupieniu na ciele. Ćwiczenia wykonywane są z precyzją, czując które mięśnie pracują przy danym ruchu. Współpraca z oddechem, pomaga lepiej komunikować się ciałem.
Pilates został opisany jako „poezja w ruchu”, a jego wykonywanie z pewnością ma aspekt artystyczny, lecz głównie ćwiczenia mają pomóc w cieszeniu się zdrowym ciałem przez całe życie. Pilates może mieć właściwości lecznicze, jest to jeden z najbardziej otwartych i przyjaznych treningów. Polecany jest bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała.
Niewątpliwym atutem warsztatów w Dorożkarni jest mała grupa uczestników, przez co nauczycielka może pomóc, skorygować lub wesprzeć podczas zajęć
Na zajęcia najlepiej wziąć wygodny strój oraz własną matę.
Zajęcia odbywają się bez butów (w skarpetkach lub na boso).
Warsztaty poprowadzi Izabella Borkowska – choreografka, pedagog tańca, nauczycielka metody Pilates.
Koszt: 150 zł/4 lekcje.
ZAPISY: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/36639

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

11°C
2.57km/h
995hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama