reklama
reklama

Dwujęzyczne poranki dla dzieci w kinie Iluzjon

reklama
Dwujęzyczne poranki dla dzieci w kinie Iluzjon
Kino Iluzjon
ul. Narbutta 50A, Warszawa
Kiedy: 2022-06-25
Czas trwania: 10:00 - 12:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Pokazy filmów, zabawy, wspólne śpiewanie i mały poczęstunek dla dzieci w sobotnie przedpołudnia w Kinie Iluzjon. Kontynuując dwujęzyczne polsko – ukraińskie poranki zapraszamy wszystkie dzieci w soboty w godzinach 10:00 – 11:30 do kina Iluzjon. Zajęcia odbywają się 30 kwietnia, 14, 21, 28 maja oraz 4,18 i 25 czerwca. Wstęp bezpłatny.
Podczas spotkań będziemy oglądać filmy oraz animacje dla dzieci, śpiewać, bawić się i miło spędzać czas. Chcemy, aby dzieci w każdym wieku mogły zająć się tym, co dzieci najbardziej lubią – zabawą!
Projekcjom filmowym będą towarzyszyć warsztaty kreatywne prowadzone przez dwujęzycznych polsko – ukraińskich animatorów z Misiowych Poranków, od lat związanych z kinem Iluzjon. Dzięki temu, poprzez wspólną zabawę, dzieci z Polski i Ukrainy będą miały okazję do integracji oraz zapoznania się z kulturą sąsiadujących ze sobą państw. Na małych i dużych uczestników spotkań oprócz filmów i zabaw będzie czekać także poczęstunek.
Wśród pokazywanych filmów znajdą się polskie animacje i filmy dla dzieci, między innymi cykl „Przygody Gapiszona”, „Miś Uszatek” czy „Niezwykła podróż”, a także „Bolek i Lolek” oraz „Reksio”.
Wstęp na poranki jest bezpłatny, nie obowiązują bilety.
Zapraszamy: 30 kwietnia, 14,21,28 maja, 4,18, 25 czerwca, godz. 10:00,
kino Iluzjon, ul. Narbutta 50 A Warszawa. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

22°C
1.54km/h
1006hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama