reklama
reklama

JAZZ DLA DZIECI #8 - Zimowe klimaty

reklama
JAZZ DLA DZIECI #8 - Zimowe klimaty
Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki
ul. Morskie Oko 2, Warszawa
Kiedy: 2022-01-15
Czas trwania: 12:00
Koszt wstępu: bilety

Ósme rodzinne spotkanie z jazzem! Będzie bardzo zimowy klimat!

Cykl muzycznych spotkań, poprzez zabawę pokaże, że jazz "nie gryzie". Nauczy także najmłodszych (i ich rodziców!) jak rozumieć i czerpać przyjemność ze słuchania muzyki jazzowej.

Wydarzenie przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
15 stycznia, godz. 12.00
Magdalena Gołębiowska - wokal
Bartłomiej Suchanek - gitara

Magdalena Gołębiowska - wokalistka, pianistka, kompozytorka, trener emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym prowadzone warsztaty muzyczne i udział w przedstawieniach teatralnych dla dzieci, prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Bartłomiej Suchanek - gitarzysta, pianista w wielu zespołach jazzowych i rockowo-bluesowych, również muzyki improwizowanej. Współpracuje jako muzyk sesyjny, aranżer i realizator dźwięku z Arte Studio, obecnie jest nauczycielem w trzech szkołach muzycznych w Warszawie.

 Bilety rodzinne w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem, ale zachęcamy do skorzystania z systemu https://ewejsciowki.pl/
 Podczas koncertu obowiązują zasady bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi MKiDN w sprawie organizacji imprez kulturalnych (maseczka, dezynfekcja dłoni, utrzymywanie dystansu).
Ilość miejsc ograniczona!
bilety: www.ewejsciowki.pl
 Informacji udziela:
WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO MUZYCZNE im. Stanisława Moniuszki
22 849 56 51, 509 019 934
www.wtm.org.pl
e-mail: wtm@wtm.org.pl
warszawskietowarzystwomuzyczne@gmail.com
Współfinansowanie: m.st. Warszawa
Organizator: Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki, Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-1°C
9.77km/h
999hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama