reklama
reklama

"OTWÓRZMY SIĘ NA SIEBIE"

reklama
Dom Kultury Kadr
ul. Rzymowskiego 32, Warszawa
Kiedy: 2021-11-26
Czas trwania: 17:30 - 20:30
Koszt wstępu: bezpłatne

 „OTWÓRZMY SIĘ NA SIEBIE” to cykl trzech spotkań w formie warsztatów obejmujących zajęcia z zakresu arteterapii (spróbujemy wrócić do kredek, farb, nożyczek), ćwiczeń uważności oraz twórczych zadań grupowych.
Celem jest otwarcie się na siebie samego; doświadczenie własnych uczuć i emocji, odkrywanie siebie przez twórczość, a w dalszej kolejności - otwarcie się na drugiego człowieka.
Spotkania adresowane są do społeczności lokalnej na Mokotowie; do sąsiadów; osób dorosłych, ale bez widełek wiekowych. Do grupy osób, które chcą wyjść z domu i zaangażować się w twórczą integrację.
Projekt jest realizowany w ramach Programu “Inicjatywy Sąsiedzkie”, finansowanego ze środków miasta stołecznego Warszawy. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
ZGŁOSZENIA:
otworzmy.mokotow@gmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o przemyślane zapisy.

DATA I GODZINA:
piątek 26.11.2021 godz. 17.30 - 20.30
sobota 4.12.2021 godz. 10.00 - 13.00
piątek 10.12.2021 godz. 17.30 - 20.30

MIEJSCE:
Dom Kultury KADR
Przestrzeń sąsiedzka Akumulator
Rzymowskiego 32

CENA:
bezpłatny

ZESPÓŁ:
Karolina, Oktawia, Magdalena...jest nas trzy, każda inna, każda z plecakiem własnych doświadczeń i chęcią, by iść przez życie twórczoi uważnie oraz by w miarę możliwości zarażać kreatywną energią innych.
Karolina Młynarczuk - psycholog społeczny, arteterapeutka, terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju, nauczyciel. Od zawsze pracuje przy człowieku – małym, dużym, wrażliwym, w kryzysie… Towarzyszy innym w wydeptywaniu ich własnych ścieżek przez życie. Rozmawia, słucha, namawia do przekraczania barier. Liczy się dla niej autentyczna relacja ponad podziałami. Z natury spokojna, choć czasem przygody same ją znajdują. Lubi życie w rytmie slow. Uwielbia sztukę, dobre jedzenie, wyprawy, nawet te w głąb własnego osiedla.
Oktawia Załęska
Imię podobno zobowiązuje, więc po latach poszukiwań własnej drogi zawodowej z radością oddała się wyłącznie twórczym zadaniom. Po wielu kursach i wytężonej pracy dziś fotografuje, projektuje ulotki, katalogi, albumy i inne materiały graficzne, zwłaszcza do druku. Kilka lat pracowała redagując oraz formatując teksty, co dziś chętnie wykorzystuje w pracy, poszukując najlepszych technik pokazania treści tak, by były jak najbardziej proste, czytelne i "łatwo przyswajalne". Jako absolwentka studiów na kierunku Twórcza Resocjalizacja poszukuje możliwości twórczego rozwoju ponad tym, czego brakuje, bo w każdym momencie życia można coś rozwinąć, na nowo sformatować, skleić i ułożyć, by było lepiej, łatwiej i piękniej! Dla utrzymania kreatywnej równowagi gra na skrzypcach, tworząc wraz z Magdaleną muzykę, która ma zbliżać słuchacza do tego, co w jego wnętrzu najprawdziwsze.
Magdalena Gołębiowska
- wokalistka, kompozytorka, trener emisji głosu, absolwentka Konserwatorium Muzycznego w Amsterdamie (wokalistyka jazzowa) oraz Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (wydział Pedagogiki i Psychologii). Od dwóch lat kierownik wydziału wokalnego na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach.
Dzięki swojej otwartości na nowe doświadczenia i zamiłowaniu do podróży Magdalena wypracowała międzynarodową perspektywę swojej muzyki inspirując się tradycjami muzycznymi z całego świata. Ceni sobie niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi, nawet jeśli pochodzą z różnych kultur. Świat dźwięków umożliwia wyartykułowanie uczuć prowadząc do osobistej przygody dla każdego człowieka.
Zapraszamy serdeczniereklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-4°C
3.6km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama