reklama
reklama

Uwaga: premiera! Kup teraz! O wielkich i małych interesach w internecie

reklama
Uwaga: premiera! Kup teraz! O wielkich i małych interesach w internecie
Big Book Cafe
ul. Dąbrowskiego 81, Warszawa
Kiedy: 2021-09-15
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

O globalnych gigantach i niewielkich firmach, rozwijającym się rynku e-commerce i o tym, jak radzą sobie na nim dobra kultury – w tym książki, rozmawiają:
MACIEJ STODOLNY, autor książki „Kup teraz! Jak założyć swój e-sklep i odnieść sukces”
i PIOTR MAZURKIEWICZ, dziennikarz ekonomiczny „Rzeczpospolitej”.

15 września, ŚRODA, godz. 19.00
Przyjdź do BIG BOOK CAFE osobiście
lub oglądaj LIVE na Facebooku
Partner wydarzenia: Wydawnictwo Słowne
Czy wolicie kupować na miejscu czy przez internet? Wziąć do ręki książkę, ocenić jakość okładki i papieru, przymierzyć ubranie, czy na pewno dobrze leży. A może kliknąć i czekać na kuriera z dostawą?...
Na naszych oczach rozgrywa się jedna z większych rewolucji zakupowych XXI wieku. To, co jeszcze 10 lat temu dla niektórych było fanaberią, dzisiaj staje się codziennością, bez której nie możemy się obyć – e-commerce i zakupy internetowe są niczym nowa karta w historii ludzkich zachowań i potrzeb. Konsumenci niezwykle szybko przystosowują się do nowych trendów i bez problemów adaptują zmiany, które przenikają do ich codzienności.
Inaczej jest już z samym biznesem, który do tej pory był głównie off-line – jego właściciele zwyczajnie nie radzą sobie tak dobrze ze zmianami na rynku i nie rozumieją internetu oraz mechanizmów działania sprzedaży internetowej. Skoro sprzedawaliśmy do tej pory stacjonarnie, to jak mamy teraz zostać „e-commerce managerami”, a nasz towar bez oglądania będzie wysyłany do klienta, który zapłaci za niego przez stronę internetową?
Maciej Stodolny, który w swej książce zebrał wiedzę z dziesięciu lat doświadczeń w pracy doradczej dla ponad 200 sklepów internetowych, napisał ją przede wszystkim dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w biznesie sprzedaży internetowej. Po przeczytaniu „Kup teraz!” można całkiem dobrze zrozumieć ten biznes.
W Big Book Cafe ekspert podzieli się nie tylko swoimi obserwacjami z rynku – rozmowa, którą poprowadzi Piotr Mazurkiewicz z działu ekonomicznego dziennika „Rzeczpospolita” specjalizujący się w zagadnieniach handlu, będzie miała szerszy wymiar: o perspektywach sprzedawania i kupowania przez internet, ich wpływie na zachowanie i wybory klientów, a przede wszystkim o tym, jak radzą sobie na tym rynku dobra kultury. Jako że Big Book Cafe prowadzi od jakiegoś czasu także księgarnię internetową, bardzo ciekawi jesteśmy tej rozmowy. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
4.12km/h
1009hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama