reklama
reklama

Grupa Dobrze gra "Dramat w księgarni"

reklama
Grupa Dobrze gra
Big Book Cafe
ul. Dąbrowskiego 81, Warszawa
Kiedy: 2021-09-16
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Wydarzenie jest częśią Warszawskiego Tygodnia Księgarń i Antykwariatów
GRUPA DOBRZE PREZENTUJE: DRAMAT W KSIĘGARNI!
Spektakl na czworo improwizatorów z aktywnym udziałem publiczności. Zabierzemy Was do fikcyjnej księgarni. Poznacie jej specyficzne pracownice i pracowników. Oraz wielkie wyzwania, przed jakimi stawia ich codzienność. No i sami podrzucicie im sprawy, z którymi się zmierzą. Może promocja nietypowej książki? Lub zmiana profilu działalności na wędkarsko-modelarski? Wymyślone przez Was zdarzenia ożyją na scenie.
Wystąpią: Magda Klepczarek, Aga Królak, Ola Kania i Grzegorz Uzdański.
Zapraszamy osobiście!
Wydarzenie na żywo, bez transmisji,
Mamy 50 miejsc (nie przyjmujemy rezerwacji, wstęp jest wolny). Obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zasłanianie nosa i ust przez cały czas trwaia wydarzenia.
Widzów spektaklu zapraszamy od 18.30.
CZYM JEST GRUPA DOBRZE?
Grupa Dobrze istnieje od ponad 4 lat, w jej skład wchodzi czwórka absolwentów warszawskiej Szkoły Impro, złączonych podobną wrażliwością. Od kilku lat gra spektakle improwizowane na scenach warszawskich, wystąpiła też na Nocy Kultury w Lublinie, Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu i w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie.
KTO WYSTĄPI W BIG BOOK CAFE?
Magda Klepczarek
Matka dwójki dzieci, posiadaczka psa. Jej pierwsze wspomnienia pochodzą z Bazaru Różyckiego. Kocha las mieszany i chodzenie po mchu. Zbiera brzydkie przedmioty z litości i rozczulenia. Uwielbia gotować bez przepisu, gapić się na ludzi i improwizować. W księgarni, w pierwszej kolejności, sięgnie po książki kanadyjskich pisarek.
Aga Królak
Lubi stan absolutnego zaangażowania, zatopienia w to, co się w danym momencie dzieje. Robią to: słuchanie muzyki, podróże i impro - z tymi trzema aktywnościami chce mieć do czynienia jak najczęściej.
Ola Kania
Zawodowo realizatorka dźwięku, prywatnie miłośniczka dźwięków. Wolne chwile lubi poświęcać przyjaciołom, czytaniu wciągających książek i przesadzaniu kwiatów. Improwizuje, bo lubi i bo poszerza jej to świat.
Grzegorz Uzdański
Urodził się w 1979 roku. Lubi las, swojego kota Łatkę, wiersze, impro i jedzenie. Autor strony Nowe wiersze sławnych poetów, poza Dobrze improwizuje też w składzie Resortu Komedii. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
3.09km/h
1009hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama