reklama
reklama

"Koduj z Gigantami" bezpłatne warsztaty z programowania

reklama
Centrum Handlowe Land
ul. Wałbrzyska 11A, sala 83A, Warszawa
Kiedy: 2021-09-18 - 2021-09-19
Czas trwania: 09:00 - 18:00
Koszt wstępu: bezpłatne

„Koduj z Gigantami” to międzynarodowy cykl bezpłatnych warsztatów dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zajęcia z podziałem na trzy grupy wiekowe: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz starsi odbędą się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online.

MOKOTÓW 18-19 września.
Centrum Handlowe Land UL. Wałbrzyska 11A, sala 83A

Rejestracja na wydarzenie na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Warsztaty będą prowadzone przez najlepszych trenerów - programistów. Celem akcji jest inspirowanie dzieci do tworzenia własnych gier, stron internetowych i aplikacji, aby zmienić bierne korzystanie z Internetu w twórczą aktywność.

Organizatorem warsztatów „Koduj z Gigantami” jest międzynarodowa szkoła „GIGANCI PROGRAMOWANIA” - miejsce, w którym już od najmłodszych lat wprowadzamy uczniów w świat programowania nowych technologii. W trakcie nauki programowania rozwijamy w dzieciach i młodzieży logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i pobudzamy kreatywność. Już od 6 lat prowadzimy kursy i warsztaty w całej Polsce, Hiszpanii, Chorwacji, Słowacji, Chile oraz Meksyku.

Akcja edukacyjna odbędzie się w Warszawie w terminie 11-19 września br. MOKOTÓW Centrum Handlowe Land 18-19 września. Dla uczestników przygotowano 10 000 miejsc na zajęcia online oraz stacjonarnie w 90 miastach.

W ramach warsztatów odbędzie się również konkurs projektowy z zakresu programowania, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

13°C
2.57km/h
1020hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama