reklama

Newsy

Taniec, judo, angielski - jakie zajęcia wybrać?

reklama
Taniec, judo, angielski - jakie zajęcia wybrać?
Przewodnik po zajęciach dodatkowych na Mokotowie.
2019-09-01

Zawsze istniało coś, czego można się było nauczyć od kogoś innego, tak jak zawsze było coś, czym można się było podzielić - André Stern.

Ta lista jest dla Ciebie, jeśli szukasz podpowiedzi jakie zajęcia dodatkowe wybrać. Przyda Ci się również jeśli wiesz jakie pasje dziecka chcecie rozwijać, jakie komeptencje pogłębiać, ale szukasz firm, ofert, wskazówek. 

Plany lekcji są już znane, można podjąć się nowych wyzwań, rozwijać twórczego ducha, kreatywność, sprawność fizyczną, znajomość języka obcego i inne. 

MATPLANETA - matematyka

 

Matplaneta to spotkania z matematyką i logiką prowadzone metodą twórczego rozwiązywania problemów.

Nie ma dzieci, które nie mają predyspozycji do matematyki! Myślenie matematyczne - umiejętność wyciągania logicznych wniosków - jest naturalną cechą każdego z nas. Tak jak w każdej dziedzinie, w matematyce również niezbędny jest trening.

„Powiedz mi, a zapomnę, zapytaj mnie, a odkryję” – to maksyma profesorów Kaplanów z Uniwersytetu Harvarda, twórców koncepcji Math Circle według której prowadzimy zajęcia.

Stawiamy na naukę przez doświadczenie, odkrywanie i samodzielne poszukiwanie rozwiązań.

Zagadnienia ułożone są w kolejności wynikającej z możliwości intelektualnych dzieci, dlatego często wykraczamy poza program szkolny. Uczymy, że matematyka to nie żmudne obliczenia, ale fascynująca przygoda. Nasze zajęcia dają dzieciom wiarę w siebie, która przekłada się na lepsze wyniki w szkole oraz sukcesy w konkursach matematycznych.

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową.

 

JUDO NEKO - judo

 

Prowadzimy zajęcia JUDO (10-14 lat) i funny JUDO (4-9 lat) z dużą ilością gimnastyki i ćwiczeń korekcyjnych, sensorycznych, które kształtują ogólną sprawność fizyczną najmłodszych. Naszym celem jest zaszczepienie pasji do sportu wśród najmłodszych oraz kształtowanie ich osobowości w duchu zdrowej rywalizacji sportowej.

Judo pomaga w zdrowym rozwoju kręgosłupa, układu mięśniowo-kostnego oraz korygowaniu już istniejących wad postawy. Wzmacnia całe ciało, poprawia umiejętność koncentracji oraz ćwiczy koordynację ruchową. Rozpoczęcie zajęć JUDO to świetny start i przygotowanie do większości dyscyplin sportowych.

Na zajęciach dzieci nie tylko uczą się judo i rozwijają ruchowo, ale również uczą się dyscypliny, cierpliwości, szacunku dla współzawodników oraz kultury osobistej (na co stawiamy bardzo duży nacisk).

Pierwsze 2 treninigi dla wszystkich chętnych dzieci - GRATIS

 

DN TEACHING - angielski

 

DN Teaching - znajomość języka angielskiego jest bardzo przydatna w życiu codziennym. Dzięki tej umiejętności komunikacja między ludźmi jest łatwiejsza, a podróże zagraniczne przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Ponadto z językiem obcym łatwiej dostać się na wymarzone studia oraz znaleźć dobrą pracę.

Nowoczesne metody nauczania oraz indywidualne podejście do ucznia? Tylko w Akademii Językowej DN-Teaching przy ul. Cypryjskiej 2f.

 

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież na kursy języka angielskiego i rosyjskiego.

Zapisy na nowy rok już rozpoczęte.

 

GYM GENERATION - gimnastyka

 

GYM Generation - Gimnastyka ogólnorozwojowa, sportowe przyjęcia urodzinowe, półkolonie. 

GIMNASTYKA - jeden z najlepszych sportów dla rozwoju fizycznego dziecka od najmłodszych lat i przygotowanie do uprawiania każdego sportu w przyszłości, budowanie pewności siebie i ciekawości umysłu.

 

Poprzez aktywność fizyczną - rozwijanie koordynacji, siły i gibkości poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze. GYM Generation - gimnastyka dla dzieci 6 mies. – 12 lat. 6 grup wiekowych. Maksimum uwagi: 1 instruktor na 5 dzieci!

Zapisz dziecko na pierwsze BEZPŁATNE POKAZOWE zajęcia na www.gymgeneration.pl

 

ROZKMINKI - matematyka, fizyka, robotyka, programowanie

 

Rozkminki powstały, by pomóc dzieciakom „rozkminić” czyli zrozumieć zjawiska, na które natrafiają na co dzień. Pokazujemy im, że nauka może być przyjemnością. Poprzez zabawę, gry, eksperymenty zachęcamy naszych słuchaczy do poznawania otaczającego ich świata.

W małych grupach dzieci uczą się pracować wspólnie, bez stresu czy niezdrowej rywalizacji. Otwieramy umysły na nietypowe problemy, wspomagając tym samym rozwój logicznego myślenia. Wykorzystujemy naturalny potencjał każdego młodego człowieka, zachęcając do poszukiwania własnych rozwiązań. 

Rozkminki to połączenie naszych pasji. Edukacja, dzieci, zabawa - łączymy wszystkie te elementy, wprawiając w ruch najdoskonalszą maszynę na świecie, jaką jest umysł młodego człowieka. Zarażamy dzieci miłością do nauki, pokazując ją z zupełnie nieznanej im strony.

 

JUNIOR ENGLISH SCHOOL - angielski

 

Junior English School - szkoła języka angielskiego dla dzieci od 3-go roku życia oraz młodzieży.

Oferujemy: grupy tylko do 6 dzieci, profesjonalną kadrę i renomowane podręczniki, nastawienie na komunikację, przygotowanie do egzaminów.

 

Ponadto radosną i bezstresową atmosferę zajęć, nowoczesne, multimedialne sale lekcyjne oraz zajęcia indywidualne. 

Chcesz zobaczyć jak wygląda nasze życie, zapraszamy na nasz profil na Fb @JuniorEnglishSchool

 

Akademia Sorobanu Japońska Szkoła Matematyki Ishido-Shiki - matematyka

 

Nasza szkoła oferuje unikalne zajęcia arytmetyki, w tym mentalnej, w oparciu o najskuteczniejszą japońską metodę Ishido. Zajęcia bazują na pracy z SOROBANEM, czyli liczydłem z kraju kwitnącej wiśni.

Dzieci korzystają z japońskich materiałów edukacyjnych.

 

W trakcie nauki zdobywają coraz wyższe umiejętności kyu zaczynając od 10-9 kyu, a kończąc na 1 kyu. Po ukończeniu każdego poziomu zdają certyfikowane egzaminy Soroban Foundation of Japan. 

Sukcesy naszych uczniów w roku 2019: 1, 3 i 4 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Sorobanu organizowanym w Łodzi, 1 i 2 miejsce w kategorii Maluch oraz 1, 3 i 4 miejsce w kategorii Open w VI Mistrzostwach Polski w Obliczeniach na Sorobanie. 

Nasz absolwent: zna biegle tabliczkę mnożenia i dzielenia, bardzo sprawnie liczy na sorobanie, sprawnie liczy w pamięci, umie się skoncentrować w trudnych warunkach, umie pracować pod presją czasu, jest świadomy, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces.

 

HAKIEL AKADEMIA TAŃCA - taniec

 

Szeroki wachlarz zajęć dla dzieci w każdym wieku i na każdym poziomie. Zadbaj o aktywność ruchową swojej pociechy już od najmłodszych lat!

W ofercie posiadamy: 

Zajęcia taneczno-plastyczne dedykowane dzieciom od 2 do 3 roku życia. Wspólna zabawa przy muzyce, wspierająca rozwój koordynacji i motoryki oraz sprzyjająca adaptacji w nowym otoczeniu i poznawaniu świata.

Zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku 3-5 lat. Wspólna zabawa z rówieśnikami oraz poznawanie podstawowych kroków i figur tanecznych.

 

 

Zajęcia „Taniec dzieci” przeznaczone dla grup wiekowych 6-8 lat i 9-12 lat, łączące wiele form tańca nowoczesnego: hip-hop, funky czy street dance.

Gimnastyka artystyczna oraz akrobatyka - nauka podstawowych figur, ale też wytrwałości i sumienności. Ćwiczenia pomagają wytrenować gibkość, wytrzymałość i równowagę.

Hip-hop oraz Show dance dla młodzieży powyżej 12 lat - dobra zabawa połączona z pożytecznym treningiem.

Fantastyczny sposób na uwolnienie swoich emocji i odkrycie w sobie pasji.

 

PLANETA ROBOTÓW - robotyka

 

Na Planecie Robotów prowadzimy pozalekcyjne zajęcia z robotyki dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz z programowania dla młodzieży w wieku 12-15 lat.

Nasze warsztaty są prowadzone w myśl idei nauki przez zabawę. Wszystkie teoretyczne zagadnienia sprawdzamy w praktyce, dzięki czemu zdobywana wiedza zostaje w głowach uczniów na dłużej.

 

Budujemy humanoidalne roboty, wielozadaniowe maszyny oraz pojazdy, a następnie „ożywiamy” je przy pomocy aplikacji do programowania. Możemy sprawić, że nasze roboty będą wydawać dźwięki, patrolować teren, czy nawet rozpoznawać kolory! Na warsztatach znajdujemy również czas na wykorzystanie naszych maszyn do zabaw i animacji!

Znajdziecie nas na Mokotowie oraz w kilkunastu lokalizacjach w innych dzielnicach.

 

PROFI LINGUA - angielski

 

Nauka angielskiego przez zabawę z postaciami z filmów Disneya?

Zapraszamy dzieci w wieku 4-5 i 6-8 lat na bezpłatną, pokazową lekcję Disney English w ProfiLingua w Warszawie.

 

Na najmłodszych czeka nauka języka w przyjaznej atmosferze, warsztaty kreatywne i doskonała zabawa! Czekamy na Wasze zgłoszenia.


Sprawdź, jak uczymy metodą Disney English!

  • www.profilingua.pl I tel. 695 213 785 (ul. Wałbrzyska 11, przy Metro Służew), 22 626 80 04/05 (al. Niepodległości 177, przy Metro Pole Mokotowskie) I Fb: profilingua 

 

Pamiętajmy, że najgłębsze potrzeby dziecka są całkowicie zgodne z jego zdolnościami.

Wielu nowych i fascynujących odkryć w 2019/2020, zespół CnM

 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

4°C
8.7km/h
1021hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama